گروه دانش بنیان لکو ایران نمایندگی اراک

آموزش :لکو مس(چرتکه)؛لکو سام(محاسبات سریع ریاضی)؛لکو روبو(رباتیک از مقدماتی تا پیشرفته)؛آزمایشات جذاب شیمی؛دومینو؛مهندسی خلاقیت؛

گروه دانش بنیان لکو ایران نمایندگی اراک

آموزش :لکو مس(چرتکه)؛لکو سام(محاسبات سریع ریاضی)؛لکو روبو(رباتیک از مقدماتی تا پیشرفته)؛آزمایشات جذاب شیمی؛دومینو؛مهندسی خلاقیت؛

در حال حاضر با توجه به شرایطی که ایجاد شده کلیه کلاس ها بصورت آنلاین است و جلسه اول رایگان است در صورتیکه تمایل به ادامه دوره داشتید مبلغ سرمایه گذاری دریافت می شود .نحوه ثبت نام:1-مراجعه به سایت leco.ir و ثبت نام آنلاین 2-تماس با شماره09394328260 ما را در کانال تلگرامی lecoarak@و پیج اینستاگرام lecoarak و سایت آپارات به آدرس www.aparat.com/lecoarakدنبال بفرمایید.

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پیوندها

۳ مطلب در ارديبهشت ۱۴۰۰ ثبت شده است

شرکت خلاق چیست؟

شرکت خلاق به شرکت‌ها و موسسات خصوصی نوآوری گفته می‌شود که یا در صنایع خلاق و فرهنگی مشغول بوده و یا الگوهای نوین کسب‌وکار را در ارائه محصولات و خدمات خود به کار گرفته باشند.

هدف اصلی شرکت خلاق به کارگیری مدل های نوین کسب و کار برای ارائه محصولات و خدمات می باشد. همچنین به کارگیری دو عنصر خلاقیت و نوآوری، از المان های اصلی این نوع شرکت ها می باشد.

 منظور از مدل های نوین کسب و کار، استفاده از روش هایی مبتنی بر نوآوری در مدل کسب درآمد، کاهش هزینه ها، بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین، متمایزسازی محصولات و سایر فعالیت هایی که منجر به ساختارهای جدید در الگوهای کسب و کار می شود. 

 

لکو ایران به عنوان شرکت خلاق شناخته شد!

شرکت لذت علم شریف به شناسه ملی ۱۴۰۰۶۰۰۶۷۰۲ در حوزه فعالیت بازی، اسباب بازی و سرگرمی به تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۹ در کارگروه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان شرکت خلاق تایید گردید.

اعتبار و صحت این گواهی از آدرس ircreative.isti.ir/pub قابل استعلام است.

حوزه ی فعالیت محصولات شرکت های خلاق

کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی

صنایع دیداری و شنیداری

میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی

بازی، اسباب بازی و سرگرمی

طراحی و معماری

نشر، چاپ و کتابخانه

گیاهان داروئی و طب سنتی

سایر صنایع فرهنگی

 

صنایع خلاق و فرهنگی

صنایع خلاق و فرهنگی، آن دسته از فعالیت های اقتصادی هستند که ریشه ی آن ها در نوآوری، خلاقیت، مهارت، استعدلد و میراث فرهنگی می باشد.

همچنین این صنایع، پتانسیل مطلوبی برای اشتغال زایی و تولید ثروت دارند.

علاوه بر این موارد، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت و توجه ویژه ای به این شرکت ها دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در کلاسهای آنلاین لکو به منظور آمادگی شرکت در مسابقات لکوکاپ ایران:

1- تماس با شماره09394328260

2- بازدید از کانال تلگرامی lecoarak@

3- بازدید از پیج اینستاگرامی lecoarark

4- ثبت نام بصورت آنلاین در کلاس ها از طریق سایت کشوری لکو https://leco.ir/sabtenam/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ ارديبهشت ۰۰ ، ۱۴:۵۸

هوش مالی کودکان

برای تقویت هوش مالی کودکان چه کار هایی می توان کرد؟

آموزش مدیریت مالی و تقویت هوش مالی کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است و ناآگاهی دراین‌باره می‌تواند در آینده مشکلات زیادی برای فرزندانمان به وجود بیاورد.

بنابر پژوهش‌ها، کودکان از سنین پایین می‌توانند با کارکرد پول آشنا شوند و از آموخته‌هایشان بهره ببرند!

کودکان باید بیاموزند که روی هیچ درختی پول سبز نمی‌شود و تنها با درایت و عقل خود می‌توانند آینده پول‌سازی را برای خود رقم بزنند.

 

بهترین زمان برای آموزش هوش مالی کودکان چه سنی است؟

تحقیقات نشان می‌دهد، بهترین زمان برای آنکه چهار بُعد از ۹ بُعد هوش انسان که در آینده مالی تأثیرگذار است را بتوان پرورش داد،۳ تا ۱۳ سال است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ ارديبهشت ۰۰ ، ۲۳:۱۷

اعلام نتایج لکوکاپ ۱۸

رشته لکوروبو

لیگ پاک نوری

نفر اول: امیرعلی باقری از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی)

نفر دوم: علی موجریان گلوگاهی از شهر گلوگاه(استان مازندران)

نفر سوم: سارا گرانی از شهر بندر لنگه(استان هرمزگان)

گرید A : علی ملک محمودی از شهر گلوگاه(استان مازندران)

لیگ آتشنشان

نفر اول: محمدامین ابراهیمی رستمی از شهر بهشهر(استان مازندران)

نفر دوم: پرهام خلیلی از شهر محلات(استان مرکزی)

نفر سوم: کوروش رجایی از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A : یاسین زارعی از شهر بهشهر(استان مازندران)

گرید A : محمدصالح علیجانی از شهر محلات(استان مرکزی)

 

رشته لکومس

لیگ ۱:

نفر اول: سامیار فرجام از شهر همدان(استان همدان)

نفر دوم: امیرعلی بهرامی از شهر همدان(استان همدان)

نفر سوم: فاطمه ابراهیمیان از شهر همدان(استان همدان)

گرید A+ : امیرمهدی غیاثی از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A : محمدطاها  تکیه ای از شهر قم(استان قم)

گرید A : حنانه سادات هاشمی از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A : فاطمه سادات موسوی کاظمی از شهر قم(استان قم)

گرید A : الیسا کاسب از شهر بابلسر(استان مازندران)

لیگ ۲:

نفر اول: محمدپویان نصیری از شهر محمدیه(استان قزوین)

نفر دوم: زهرا یمینی از شهر همدان(استان همدان)

نفر سوم: آدرین عارف از شهر گرگان(استان گلستان)

گرید A++: آیسان عباسی از شهر همدان(استان همدان)

گرید A++: امیرعلی مولایی از شهر کلاله(استان گلستان)

گرید A++: محمدباقر خارا از شهر قم(استان قم)

گرید A++: سودا زارعی از شهر قم(استان قم)

گرید A+: مانی کاظمی از شهر قم(استان قم)

گرید A+: ایلیا صدیقی از شهر تایباد(استان خراسان رضوی)

گرید A+: هانیه سلمانی از شهر قم(استان قم)

گرید A+: محمدآرمین ماهرو بختیاری از شهر ازنا(استان لرستان)

گرید A: نازنین زینب حاج ابراهیمی از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A: پریا نعمتی از شهر بابلسر(استان مازندران)

گرید A: میعاد مصطفایی کامل از شهر بابلسر(استان مازندران)

گرید A: علی کسایی رنجبر از شهر همدان(استان همدان)

گرید A: امیرعباس بشیری از شهر قم(استان قم)

گرید A: محمد جمالی از شهر اسلامشهر(استان تهران)

گرید A: مهنا خوبرو از شهر قم(استان قم)

گرید A: عسل صفری از شهر گرگان(استان گلستان)

گرید A: سما قاسمی از شهر تهران(استان تهران)

گرید A: النا بابایی از شهر شهمیرزاد(استان سمنان)

گرید A: راشین شول از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A: باران معظمی گودرزی از شهر بروجرد(استان لرستان)

گرید A: حسین انجم شعاع از شهر کرمان(استان کرمان)

لیگ ۳:

نفر اول: نیایش یگانه از شهر گرگان(استان گلستان)

نفر دوم: مبین کریمی از شهر گرگان(استان گلستان)

نفر سوم: نادیا  محمدنیا  از شهر گرگان(استان گلستان)

گرید A++: اهورا الهیاری از شهر اسلامشهر(استان تهران)

گرید A++: ستایش سعید از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A++: محمد میرتاج الدینی  از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A+: مسیحا الهیاری از شهر اسلامشهر(استان تهران)

گرید A+: محمدجواد مرزبان از شهر ازنا(لرستان)

گرید A+: سام آریاجم از شهر دزفول(استان خوزستان)

گرید A: نرجس خانی از شهر اسلامشهر(استان تهران)

گرید A: سیداحمد میرمحمدعلی از شهر قم(استان قم)

گرید A: علی ابراهیمی از شهر ازنا(استان لرستان)

گرید A: معین اسماعیلی ورتکش از شهر یزد(استان یزد)

گرید A: عرشیا حسینو از شهر سرایان(استان خراسان جنوبی)

گرید A: حمیدرضا ابراهیم خانی از شهر کرج(استان البرز)

گرید A: ابوالفضل زارع نژاد اشکذری از شهر یزد(استان یزد)

لیگ ۴:

نفر اول: مائده شقاقی نسب از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی)

نفر دوم: نرگس سفری از شهر قزوین(استان قزوین)

نفر سوم: شروین نیکوبیان از شهر قم(استان قم)

 

رشته لکوسام

لیگ ۱:

نفر اول: محمدمهدی نثارزاده از شهر دزفول(استان خوزستان)

نفر دوم: آنیسا زنگی آبادی از شهر کرمان(استان کرمان)

نفر سوم: ارس باجلانی از شهر کرندغرب(استان کرمانشاه)

گرید A++: محمدطاها شاهزاده زیدی از شهر آمل(استان مازندران)

گرید A+: سامیار فرجام از شهر همدان(استان همدان)

گرید A+: رضا لطفی ملا از شهر دزفول(استان خوزستان)

گرید A+: نیکتا عسگری درمنکی فراهانی از شهر گرگان(استان گلستان)

لیگ ۲:

نفر اول: هومن حومه نژاد از شهر بهشهر(استان مازندران)

نفر دوم: فاطمه رشیدی از شهر الیگودرز(استان لرستان)

نفر سوم: مائده شورودی از شهر کلاله(استان گلستان)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در کلاسهای آنلاین لکو به منظور آمادگی شرکت در مسابقات لکوکاپ ایران:

1- تماس با شماره09394328260

2- بازدید از کانال تلگرامی lecoarak@

3- بازدید از پیج اینستاگرامی lecoarark

4- ثبت نام بصورت آنلاین در کلاس ها از طریق سایت کشوری لکو

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ ارديبهشت ۰۰ ، ۲۲:۵۵