گروه دانش بنیان لکو ایران نمایندگی اراک

آموزش :لکو مس(چرتکه)؛لکو سام(محاسبات سریع ریاضی)؛لکو روبو(رباتیک از مقدماتی تا پیشرفته)؛آزمایشات جذاب شیمی؛دومینو؛مهندسی خلاقیت؛

گروه دانش بنیان لکو ایران نمایندگی اراک

آموزش :لکو مس(چرتکه)؛لکو سام(محاسبات سریع ریاضی)؛لکو روبو(رباتیک از مقدماتی تا پیشرفته)؛آزمایشات جذاب شیمی؛دومینو؛مهندسی خلاقیت؛

در حال حاضر با توجه به شرایطی که ایجاد شده کلیه کلاس ها بصورت آنلاین است و جلسه اول رایگان است در صورتیکه تمایل به ادامه دوره داشتید مبلغ سرمایه گذاری دریافت می شود .نحوه ثبت نام:1-مراجعه به سایت leco.ir و ثبت نام آنلاین 2-تماس با شماره09394328260 ما را در کانال تلگرامی lecoarak@و پیج اینستاگرام lecoarak و سایت آپارات به آدرس www.aparat.com/lecoarakدنبال بفرمایید.

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پیوندها

اعلام نتایج لکوکاپ ۱۸

شنبه, ۴ ارديبهشت ۱۴۰۰، ۱۰:۵۵ ب.ظ

اعلام نتایج لکوکاپ ۱۸

رشته لکوروبو

لیگ پاک نوری

نفر اول: امیرعلی باقری از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی)

نفر دوم: علی موجریان گلوگاهی از شهر گلوگاه(استان مازندران)

نفر سوم: سارا گرانی از شهر بندر لنگه(استان هرمزگان)

گرید A : علی ملک محمودی از شهر گلوگاه(استان مازندران)

لیگ آتشنشان

نفر اول: محمدامین ابراهیمی رستمی از شهر بهشهر(استان مازندران)

نفر دوم: پرهام خلیلی از شهر محلات(استان مرکزی)

نفر سوم: کوروش رجایی از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A : یاسین زارعی از شهر بهشهر(استان مازندران)

گرید A : محمدصالح علیجانی از شهر محلات(استان مرکزی)

 

رشته لکومس

لیگ ۱:

نفر اول: سامیار فرجام از شهر همدان(استان همدان)

نفر دوم: امیرعلی بهرامی از شهر همدان(استان همدان)

نفر سوم: فاطمه ابراهیمیان از شهر همدان(استان همدان)

گرید A+ : امیرمهدی غیاثی از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A : محمدطاها  تکیه ای از شهر قم(استان قم)

گرید A : حنانه سادات هاشمی از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A : فاطمه سادات موسوی کاظمی از شهر قم(استان قم)

گرید A : الیسا کاسب از شهر بابلسر(استان مازندران)

لیگ ۲:

نفر اول: محمدپویان نصیری از شهر محمدیه(استان قزوین)

نفر دوم: زهرا یمینی از شهر همدان(استان همدان)

نفر سوم: آدرین عارف از شهر گرگان(استان گلستان)

گرید A++: آیسان عباسی از شهر همدان(استان همدان)

گرید A++: امیرعلی مولایی از شهر کلاله(استان گلستان)

گرید A++: محمدباقر خارا از شهر قم(استان قم)

گرید A++: سودا زارعی از شهر قم(استان قم)

گرید A+: مانی کاظمی از شهر قم(استان قم)

گرید A+: ایلیا صدیقی از شهر تایباد(استان خراسان رضوی)

گرید A+: هانیه سلمانی از شهر قم(استان قم)

گرید A+: محمدآرمین ماهرو بختیاری از شهر ازنا(استان لرستان)

گرید A: نازنین زینب حاج ابراهیمی از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A: پریا نعمتی از شهر بابلسر(استان مازندران)

گرید A: میعاد مصطفایی کامل از شهر بابلسر(استان مازندران)

گرید A: علی کسایی رنجبر از شهر همدان(استان همدان)

گرید A: امیرعباس بشیری از شهر قم(استان قم)

گرید A: محمد جمالی از شهر اسلامشهر(استان تهران)

گرید A: مهنا خوبرو از شهر قم(استان قم)

گرید A: عسل صفری از شهر گرگان(استان گلستان)

گرید A: سما قاسمی از شهر تهران(استان تهران)

گرید A: النا بابایی از شهر شهمیرزاد(استان سمنان)

گرید A: راشین شول از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A: باران معظمی گودرزی از شهر بروجرد(استان لرستان)

گرید A: حسین انجم شعاع از شهر کرمان(استان کرمان)

لیگ ۳:

نفر اول: نیایش یگانه از شهر گرگان(استان گلستان)

نفر دوم: مبین کریمی از شهر گرگان(استان گلستان)

نفر سوم: نادیا  محمدنیا  از شهر گرگان(استان گلستان)

گرید A++: اهورا الهیاری از شهر اسلامشهر(استان تهران)

گرید A++: ستایش سعید از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A++: محمد میرتاج الدینی  از شهر کرمان(استان کرمان)

گرید A+: مسیحا الهیاری از شهر اسلامشهر(استان تهران)

گرید A+: محمدجواد مرزبان از شهر ازنا(لرستان)

گرید A+: سام آریاجم از شهر دزفول(استان خوزستان)

گرید A: نرجس خانی از شهر اسلامشهر(استان تهران)

گرید A: سیداحمد میرمحمدعلی از شهر قم(استان قم)

گرید A: علی ابراهیمی از شهر ازنا(استان لرستان)

گرید A: معین اسماعیلی ورتکش از شهر یزد(استان یزد)

گرید A: عرشیا حسینو از شهر سرایان(استان خراسان جنوبی)

گرید A: حمیدرضا ابراهیم خانی از شهر کرج(استان البرز)

گرید A: ابوالفضل زارع نژاد اشکذری از شهر یزد(استان یزد)

لیگ ۴:

نفر اول: مائده شقاقی نسب از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی)

نفر دوم: نرگس سفری از شهر قزوین(استان قزوین)

نفر سوم: شروین نیکوبیان از شهر قم(استان قم)

 

رشته لکوسام

لیگ ۱:

نفر اول: محمدمهدی نثارزاده از شهر دزفول(استان خوزستان)

نفر دوم: آنیسا زنگی آبادی از شهر کرمان(استان کرمان)

نفر سوم: ارس باجلانی از شهر کرندغرب(استان کرمانشاه)

گرید A++: محمدطاها شاهزاده زیدی از شهر آمل(استان مازندران)

گرید A+: سامیار فرجام از شهر همدان(استان همدان)

گرید A+: رضا لطفی ملا از شهر دزفول(استان خوزستان)

گرید A+: نیکتا عسگری درمنکی فراهانی از شهر گرگان(استان گلستان)

لیگ ۲:

نفر اول: هومن حومه نژاد از شهر بهشهر(استان مازندران)

نفر دوم: فاطمه رشیدی از شهر الیگودرز(استان لرستان)

نفر سوم: مائده شورودی از شهر کلاله(استان گلستان)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در کلاسهای آنلاین لکو به منظور آمادگی شرکت در مسابقات لکوکاپ ایران:

1- تماس با شماره09394328260

2- بازدید از کانال تلگرامی lecoarak@

3- بازدید از پیج اینستاگرامی lecoarark

4- ثبت نام بصورت آنلاین در کلاس ها از طریق سایت کشوری لکو

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی